archiv aktualit

Pokyn pro rodiče

Omlouvání dětí z MŠOmlouvání dětí z MŠ

MY V TOM JIHOČECHY NENECHÁME I.

O dotaci můžete žádat od 12.12 - 16.12.2022 O dotaci můžete žádat od 12.12 - 16.12.2022

Začátek školního roku

Informace k navýšení cen stravného

od 01.09.2022od 01.09.2022

Aktivity v rámci map

Projekty a kroužkyProjekty a kroužky

Nová možnost evidence stravy od 1.3.2022

www.strava.czwww.strava.cz

Prádninový provoz a uzavření MŠ 2021

Informace rodičům (červenec a srpen 2021)Informace rodičům (červenec a srpen 2021)

Informace k zápisům do základní školy

ZŠ Blatské sídlištěZŠ Blatské sídliště

ZŠ MezimostíZŠ Mezimostí

Formy vzdělávání v období mimořádných opatření

Organizace výuky v MŠ při omezení přítomnosti ve školáchOrganizace výuky v MŠ při omezení přítomnosti ve školách

Distanční vzdělávání předškoláků

Vážení rodiče předškoláků,
pokud bude naše mateřská škola (MŠ) přerušena, a tím dětem znemožněna prezenční výuka, vzniká nám podle § 184 a zákona č. 349/2020 Sb.,v platném znění povinnost vzdělávat děti distanční formou a to děti v posledním povinném ročníku předškolnío vzdělávání. Proto v menu (levý panel) v oddíle DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ PŘEŠKOLÁKŮ (2.tř.-Žabičky, 4.tř.-Berušky) najdete vzdělávací nabídku podle Školního vzdělávacího programu, náměty na práci s dětmi, úkoly pro předškoláky, pracovní a grafické listy a návody jak s dětmi pracovat v domácím prostředí. Nabídky budou paní učitelky připravovat každý týden nové.

E-OMLUVENKY PŘEDŠKOLÁKŮ můžete použít v případě distančního vzdělávání v době, kdy se dítě nebude moci této výuky zúčastnit (v běžném režimu MŠ nikoli).

V oddíle ŠKOLKA VZDĚLÁVÁ I NEJMENŠÍ budou paní učitelky připravovat mladším dětem (1.tř.-Koťátka, 3.tř.-Myšky) náměty pro práci s dětmi v domácím prostředí. Nabídka bude aktualizována a podle potřeb doplňována.

Přejeme hodně trpělivosti, SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME !

Bezpečně do školky - projekt MŠ - video

zkopírovat odkaz na lištu, pak se otevře